Розпис стін та стель

Це лише частина наших робіт. Наші клієнти завжди задоволені результатом.

Художній розпис стін та стель відмінна альтернатива сучасним класичним способам оформлення інтерʼєрів. Якщо ви хочете, щоб дизайн вашої квартири або будинку був унікальним, розпис стін підійде вам ідеально.

Добре підібраний і якісно виконаний малюнок стане чудовим рішенням для інтерʼєру, на відміну від нудних шпалер і одноколірних стін, що набридли. Крім того, він відображатиме і підкреслюватиме вашу індивідуальність.

Розпис стін надає інтерʼєру неповторного вигляду як зовні, так і внутрішньо. Створює затишну та позитивну атмосферу в будинку. Ваші гості точно будуть здивовані!

Настінний розпис завжди вважався атрибутом розкоші та респектабельності. Фрески виконували в палацах або храмах за дуже складною технологією протягом декількох місяців і були доступні лише багатим людям.

У наші дні, завдяки сучасним технологіям, розпис інтерʼєру став доступним за ціною і знову відроджується в мистецтві. Робота такого роду все ще займає багато часу і сил і вимагає високого рівня майстерності, але створити на стіні малюнок будь-якої складності можна за короткий термін і з меншими витратами, ніж раніше.