Акварельний розпис стін

Художній розпис стін Квіти

Тема ботаніки в інтер’єрі була актуальною завжди і зараз вона набирає ще більшої популярності. Шпалери в дрібну квіточку замінюються на рослинні мотиви більшого розміру. У художньому розписі стін переважає монументальність, яка простежується в зображеннях квітів на всю висоту стіни. Такий розпис виглядає дуже стильно. Достатньо намалювати навіть одну квітку, щоб інтер’єр змінився і став унікальним.

Техніки в розпис стін – акварель на стіні

Стиль виконання може бути різним. Залежить від ідеї розпису та кольору стіни. Дуже цікаво виглядає акварель на стіні в техніці акварельного розпису стін. Вона відрізняється прозорістю та легкістю. Використовується багато кольорів для створення живописних ефектів. Стіна під такий розпис має бути білою або світлого відтінку. Якщо ж у вас стіна чорна або темного кольору, зображення малюється пастозними мазками, схожими на масло. Фарби наносяться в кілька шарів, щоб перекрити колір основи та змоделювати форму предметів.

У декоративному розписі кольори зафарбовуються однотонно. Такий розпис найчастіше доповнюється графікою – додаються орнаменти або частини зображення обводять контуром для контрасту. Поєднання живопису з графікою цікаво виглядає в акварельній техніці розпису. Весь розпис можна малювати лініями та додавати лише яскраві акценти, щоб не перевантажувати кольором стіну.

Шпалери або акварельний розпис стін

Добре, що не потрібно спеціально готувати чи перефарбовувати стіни під малюнок, не обов’язково розписувати всю стіну. Зі шпалерами так не вийде.

Стіни можна розмальовувати і після закінчення ремонту, коли приміщення вже обжите та хочеться яскравого акценту. Так краще підібрати відтінок розпису під основну гаму інтер’єру. До нас якось зверталися із проханням змінити відтінок квітів на шпалерах – вони погано підійшли до меблів у дитячій кімнаті. Така проблема виникає через неправильну передачу кольорів на екранах різних пристроїв і, якщо фотошпалери вже надруковані і наклеєні, їх вже не можна виправити. Підібрати потрібні кольори для розпису відразу в приміщенні значно простіше, ніж знайти шпалери потрібного кольору та з потрібним зображенням!

Крім того, стіни в приміщеннях із підвищеною вологістю ми покриваємо матовим лаком. Розпис сам по собі стійкий до миття, але з лаком його можна мити багато разів.

Нові матеріали, які з’являються для декору стін, також можна розписувати. Акрилова фарба чудово лягає на декоративний бетон, художню чи декоративну штукатурку. А квіти та птахи на таких поверхнях завжди виглядають оригінально.

Не бійтеся експериментувати, а наша команда митців допоможе вам з реалізацією розпису стін.

Пишіть, щоб замовити розпис нам на пошту, або дзвоніть.

 

Похожие проекты