Розпис ресторану «Гагарін та Бокораш»

Оформлення ресторану

Розпис ресторану «Гагарін та Бокораш»

Ресторан «Гагарін та Бокораш» в Закарпатської області розписувався на замовлення та за проектом дизайн студії Kassa Design.

Основним мотивом для інтер’єру послужив етно-національний колорит закарпатської області у поєднанні із сучасним дизайном. Вийшов космічно-закарпатський мікс, що запам’ятовується!

Сам ресторан знаходиться у мансарді та займає весь другий поверх. Балки та скоси даху пофарбовані в білий колір, а зони над сценою та поряд столів виділені розписом. Балки, меблі та сходи також розписані в українському стилі.

Орнамент вишивки на стіні

Для розпису було обрано традиційний орнамент вишивки із поєднанням трьох кольорів: синього, червоного та зеленого. Збільшений у розмірах орнамент виглядає дуже сучасно і чудово підходить до авторських меблів, гардин та килимів, підкреслюючи загальний етно стиль ресторану.

Балки, сцена та сходи декорувалися кількома візерунками у вигляді бордюру. Було використо близько 4-6 різних орнаментів. Це робить інтер’єр унікальним.

Трафаретний розпис стін

Для кожного орнаменту замовлявся свій трафарет. Ми часто користуємось трафаретами для декоративних робіт. Перевагою такого розпису є те, що візерунок можна повторювати багато разів і використовувати на різних поверхнях та предметах. Крім того, це чудовий бюджетний варіант, який займає мало часу в оформленні інтер’єру.

Розпис стін

Крім того, на першому поверсі при вході намальовано кілька тематичних композицій: комікс Гагарін та Бокораш на відпочинку, Космонавт та гуцул із трембітою, ципа. Кольори: синій та зелений на білому тлі.

Для художніх робіт ми використовували спеціальні акрилові емалі для дерева та художній акрил для стін. Акрилові фарби добре миються і не вигоряють на сонці. Вони довго прослужать, не втрачаючи свого первісного вигляду.

Над проектом працювало понад 8 художників з різних міст України. Це дозволило швидко виконати весь обсяг робіт, загальна площа яких становить 92 м. кв.

Похожие проекты