Декоративний розпис стелі

Розпис в італійському МАФІ. Київ

Розпис в італійському МАФІ

На Дарниці біля метро відкрився італійський фас-фуд, де можна насолодитись смачними десертами в гарному інтер’єрі.

Для Клаудіо і його партнера Даніель, які приїхали з Італії в Україну та вирішив відкрити свій бізнес, важливо робити людей не лише ситими, а й щасливими під час перебування у їхньому закладі!

Мета нового проекту — познайомити людей з тим, як може виглядати хороший сервіс і якісний продукт за невеликі гроші.

Такі проекти радують, насамперед, своїм підходом. Потрібно мати крім гарної продукції ще й зовнішньо презентабельний вигляд! У маленькому ресторанчику Клаудіо звичайний перехожий зможе посидіти в приємній обстановці, на зручних меблях, і насолодитися млинцями з Nutella, паніні або Тірамісу домашнього приготування.

Інтер’єр та атмосфера так само важливі, як і смачна їжа. Цей аспект часто забувають в українських закладах.

Над дизайном МАФу працювала команда Kassa design і реалізувала проект у рекордні терміни. Ми, як художники, брали участь в оформленні та вручну розписували стелю, вивіску, вікно та фасад. Основні кольори взяті із прапору Італії: зелений, білий, червоний.

Розпис стелі

Найбільше часу пішло на декоративний розпис стелі. Він був готовий за 3 дні. Єдина складність цього розпису, це вивести всі паралельні лінії із збереженням кута в 90 градусів.

Дуже простий малюнок зигзагів створює чіткий ритм. На стелі виглядає дуже красиво і розширює простір маленького МАФу. Колір зелений, як і стінах.

Матеріали: акрил.

Похожие проекты