Логотипи, написи на стінах

Команда DreamArt спеціалізується на нанесенні шрифтів, логотипів та написів на стіни.
Зміст
2
3

Малюнки, шрифти, логотипи та написи на стіну.

Команда DreamArt спеціалізується на нанесення написів та логотипів на стіни. Ми надаємо послуги з трафаретного та художнього розпису стін.

До нас звертаються за розписом стін власники малого та середнього бізнесу для яких важлива якість за прийнятну ціну. Багаторічний досвід допомагає вирішити будь-яке складне завдання в оформленні інтер’єру. У нас велике портфоліо робіт з розпису стін з написами та логотипами, брендування приміщень, аерографія, акварельний розпис, графіка і т.д.

Замовники, які стикаються з розписом перший раз і сумніваються щодо результату, після першої виконаної роботи, хочуть нанести на вільну стіну ще будь-що. Це як перший тату, після якого хочеться ще одне.

Технології

У роботі ми використовуємо трафарети. Технологію трафаретного розпису розробляли кілька років і довели до чітких дій, що значно скорочує час нанесення. Лінії у написах та графіці завжди рівні та без затікань. Перенесення зображення на стіну є максимально точним. Це дуже важливе для логотипів.

Терміни

Розпис стіни в середньому займає 1 – 2 дні. За 4 – 5 днів виконуємо складний та багатобарвний розпис невеликого розміру.

Матеріали

У роботі використовуємо переважно акрилову фарбу для стін. Вона без запаху, не токсична, швидко сохнемо і її можна мити. Фарбу в балончиках беремо дуже рідко, щоб не заважати співробітникам в офісі чи гостям у приміщенні, де ведуться роботи з розпису.

Для ручного розпису беремо художній акрил та маркера. Для плавних переходів та градієнтів використовуємо аерограф.

Можливе проведення художніх робіт у неробочий час або вночі, якщо є гостра потреба. Ми розуміємо, що не завжди можна зупинити робочий процес в офісі чи іншому приміщенні та завжди йдемо на зустріч.

Ціна

Для розрахунку точної вартості вашого проєкту, пишіть на пошту або на viber, і ми зв’яжемося з вами.

Розпис стін. Логотипи та написи на стіні.

Написи на стіні можуть бути різними, і ми склали кілька напрямків, з якими стикаємося на об’єктах, щоб вам було легше розібратися.

Дизайн, з використанням написів, залежить від завдання та стилю інтер’єру, в якому буде наноситися розпис. У комерційних приміщеннях наносяться логотипи, написи, цитати, цінності підприємства, мотивації, навігація. Написи, як мистецтво це — леттерінг, каліграфія та крейдований розпис стін у кафе та ресторанах. Окрема тема — графіті та стріт арт. Але найчастіше в розписах можна зустріти написи як частину зображення. Всі ці напрями ми використовуємо в інтер’єрах, якщо вони одночасно підходять по дизайну та закривають завдання замовника.

Зараз коротко в кожному напрямку.

Логотипи та цінності компанії.

Найчастіше замовляють логотип на стіну в офіс або логотип із написом. У великих компаніях ми наносимо на стіни слогани та цінності. У такому розписі стін важливо дотримуватися корпоративного стилю компанії: використовувати корпоративні кольори та шрифти.

Написи та слова з інфографікою та іконками виглядають стильно та сприймаються як сучасний декор стін, а не просто текст. Важливо, що такий розпис стін не тільки виконує основні завдання створення стильного, затишного, комфортного, продуманого дизайну, але й допомагає розвинути та зміцнити корпоративну культуру, оскільки цінності завжди на увазі. Такий розпис унікальний і розробляється індивідуально. Потім фотографії з офісу використовуються на сайті, в соц. мереж і рекламної продукції, таким чином, допомагаючи компанії стати відомою. Брендована стіна може бути додатково фотозоною.

Цитати, слогани та мотивації.

Цитати та мотивації, теж популярні в оформленні офісу. Створюються, щоб надихати. Це більш сучасний напрямок, який не потребує використання строгих корпоративних шрифтів. Порожню стіну можна одразу змінити, прикрасивши невеликою фразою. Такі написи відображають характер і нагадують про цінності та кредо власника. Для розпису стін у кімнаті, спальні, кабінеті також підійде.

Шрифтова композиція з використанням ключових слів та фраз у вигляді хмари — цікавий композиційний прийом, який можна використовувати у школах, навчальних закладах, лікарнях, офісах та коворкінгах. Часто такий прийом виглядає як хмара слів.

Навігація на стіні.

Навігація більше використовується для практичних цілей. Це схеми приміщень, нумерація поверхів та дверей, стрілки та позначення маршрутів з підписами до об’єктів. Навіть такі завдання можна зробити творчо та використовувати як елемент дизайну. Особливо стильно виглядають гігантські цифри та літери на всю стіну. Це бюджетний варіант розпису стін, а виглядає надзвичайно.

У квартирах такий напрямок використовується у коридорі у вигляді малюнка табличок або ліхтарного стовпа з покажчиками.

Леттерінг на стіні.

Леттерінг (lettering) — окремий напрямок дизайну. Його можна зустріти на етикетках товарів, в одязі, у дизайні брендів та в оформленні стін також. Шрифти різного стилю поєднуються з графікою та декоративними елементами, створюючи цікаві композиції, які можна та потрібно використовувати у декорі стін. Плюси такого дизайну, що вони несуть якусь думку та прикрашають одночасно. Зазвичай це невеликий бюджетний розпис, який перетворює інтер’єр, і наповнюють змістом. Леттерінг можна використовувати як у квартирі: спальні, кімнаті, дитячій, так і в комерційних приміщеннях: офісі, магазині, салоні краси.

Каліграфія на стіні.

Каліграфія дуже схожа на леттерінг, але відмінність у тому, що в каліграфії найчастіше використовується лише один шрифт. Це рукописні або декоративні шрифти у різних стилях. Красиві написи на стіні приваблюють своїми незвичайними шрифтами з різною товщиною ліній та з хитромудрими завитками. Такий напрямок прийшов із рукописних книг, які створювалися вручну до винаходу друку.

Легкі та повітряні написи підходять для будинку, часто пишуться на стінах у спальні, передпокої, залі, дитячій або в салонах краси. Каліграфією створюються цілі композиції різної форми. Її можна використовувати як окремий вид мистецтва.

Крейдований розпис.

Крейдований розпис використовується для меню в кафе та ресторанах. Але вона стала популярною в розписі стін на кухні. Наноситься зазвичай на крейдовану дошку, грифельну стіну або просто на стіну, пофарбовану в чорний колір. Тимчасове меню наноситься крейдою. Розпис на стіні, яку потрібно мити — малюється фарбами чи акриловими маркерами.

Тематика, звичайно ж, кавова або із зображенням смакота. Виглядає стильно та створює затишну атмосферу.

Написи на стіні із зображеннями.

Текст — невіддільна частина нашого життя, і зустрічається як самостійно, так і в симбіозі із зображеннями. Природно, що у стінах зображення часто малюється теж із написами. Текст доповнюється зображенням і навпаки — зображення посилює зміст тексту чи слова.

Таких прикладів у розписі стін дуже багато.

Вуличне графіті та стріт арт.

Графіті все частіше з’являються на виставках у галереях та продаються на аукціонах. Популярність вуличного мистецтва позначилася і на дизайні інтер’єрів. Графіті Бенксі почали використовувати для оформлення стін офісів і квартир. Великі написи виконання балонами відмінно вписуються в дитячу хлопчика чи інтер’єр у стилі лофт. Графіті дуже популярні та відмінно впишуться в сучасний інтер’єр.

Якщо вам потрібно оформити інтерʼєр розписом стін — пишете нам та допоможе підібрати кілька варіантів, які точно сподобаються.