Написи на чорній стіні

Розпис стін через трафарет

Розпис стін через трафарет

Команда DreamArt спеціалізується на нанесення написів та логотипів на стіни. Технологія самоклеючих трафаретів, розроблялася кілька років і доведена до чітких злагоджених дій, що значно скорочує час нанесення. Лінії у написах та графіці завжди рівні та без запливів фарби.

Фарба для розпису стін

У роботі використовуємо переважно акрилову фарбу. Вона без запаху, швидко сохнемо і її можна мити. Фарбу в балончиках беремо дуже рідко, щоб не заважати співробітникам в офісі чи гостям у приміщенні, де ведуться роботи з розпису. Така фарба має запах і розпилення осідає на підлогу і поверхню меблів.

Підготовка стіни під розпис

Розпис стін виконується вже на пофарбованій стіні. Для ручної роботи (акварельні техніки, аерографія, живопис, графіка) поверхня немає значення: вона може бути фактурною, або гладкою. Для малярних робіт і розпису стін через трафарети стіна має бути якісно підготовлена і пофарбована. Це елементарні етапи: на стіну наноситься акрилова шпаклівка, обов’язково ґрунтується, після висихання стіна фарбується. Можна на шпаклівку клеїти склополотно – так стіна не буде тріскатися.

Важливо. У трафаретному розписі на кінцевий результат дуже впливає стіна, на яку наноситься зображення.

Альтернатива трафаретному розпису

Що стосується наклейок та об’ємних акрилових вивісок, які можуть стати альтернативою розпису – не завжди вони підходять. На фактурних, шорстких, дуже матових поверхнях наклейки не тримаються – падають того ж дня або через деякий час. Наклейки я завжди рекомендую наносити на скло, метал та меблі. Фарби на таких поверхнях можна здерти. Розпис на стінах тримається багато років. Об’ємні вивіски набагато дорожчі за розпис і їх доречно використовувати на ресепшені. У кабінетах та аудиторіях розпис виглядає краще.

Кому підійде розпис стін

До нас звертаються за розписом власники малого та середнього бізнесу для яких важлива якість за прийнятну ціну. У нас велике Портфоліо робіт. Це написи на стінах, логотипи, малюнки, графіка, аерографія та інші художні роби. Але замовник, який стикається з розписом вперше, все одно має сумніви щодо результату. По своєму досвіду знаю, що після першої виконаної роботи, всі сумніви розвіюються і хочеться нанести ще щось на вільну стіну. Це як перше тату, після якого хочеться ще одне.

Розпис стін в офісі типографії AvanPrint

В офісі AvanPrint є велика об’ємна вивіска з під світкою. На протилежній стіні ми зробили розпис. Такі різні рішення для написів ідеально доповнюють одне одного.

Нанесення на чорну стіну зайняло 1 день роботи. Розмір, макет та терміни затверджувалися заздалегідь, щоб розпис був готовий до певної дати. Результат, як завжди, бездоганний.

.

Похожие проекты