Кольорова карта світу на стіні в офісі

Аерографія. Розпис стін в офісі

Розпис офісу в центрі Києва. Арена Сіті

Карта світу на стіні

Карта світу найпопулярніша тема в офісі (після написів, звісно). Ми вже виконали безліч карт і жодного повтору! Кольоровий варіант найскладніший у виконанні. Це поєднання двох технік – трафаретного розпису та аерографії.

Історія створення карти світу

Цей розпис знаходиться у коридорі офісу міжнародної компанії. Замовнику хотілося пожвавити зону відпочинку в коридорі. Спочатку була ідея нанести на стіну глобус у долонях, але зображення було квадратної форми і не підійшло. Витягнута ж по горизонталі карта світу чудово вписалася. З кількох варіантів вибрали макет з найбільшою кількістю кольорів.

Карта світу для розпису була найкращою ідеєю — в офісі працюють співробітники різної національності з різних куточків Світу. Це дуже символічно.

Процес створення розпису на стіні

Яскрава карта світу на стіні з безліччю кольорів. Між кольорами плавні переходи (градієнти). За рахунок тонкого запилення фарби, додатково вийшло ще більше відтінків, ніж при звичайному нанесенні пензлем або валиком. Такий ефект створено аерографом. Плавний градієнт вручну не зробити.

Художні роботи велися у вихідні, коли найменше співробітників, оскільки офіс працював цілодобово. Трафарети були готові наперед, і вся робота на об’єкті зайняла 2 дні. Зверху розпис покритий лаком і його можна мити.

Розпис вийшов дуже яскравим!

Опис

  • Розмір – 180х300 см.
  • Матеріали – акрилова фарба, пігменти, лак
  • Терміни виконання – 2 дні
  • Техніка виконання – аерографія, трафаретний розпис

Карту світу можна замовити будь-якого розміру. Кольори на вибір.

Похожие проекты