Розпис стін на кухні. Гранати

Акварельний розпис стін

Розпис стін на кухні

Кухня найбільш відвідуване місце у квартирі та основна зона відпочинку. Хочеться, щоб на ній було приємно знаходитися. Ми рекомендуємо використовувати яскраві акценти в оформленні кухні – соковиті кольори підіймають апетит та створюють святкову атмосферу. Зображення з гранатами відмінно підходить за змістом та формою саме для кухні.
Крім того, гранати виконані в акварельній техніці з елементами графіки. Завдяки контурному малюнку стіна «не перевантажена» кольором.

Акварельний розпис стін

У дизайні інтер’єру все частіше використовують однотонне фарбування, але одну стіну залишають під розпис. Зараз у тренді акварельні стіни – абстракція, градієнти чи омбре, квіти на всю стіну та зображення, намальовані в акварельній техніці. Такий розпис відрізняється напівпрозорими переходами та розмитими межами кольору характерними для акварелі. Навіть якщо в малюнку використано багато кольорів та деталей, така стіна все одно виглядає легко та повітрянно та не перевантажує інтер’єр. Для розпису стін кухні те, що треба!

Ідеї для розпису стін на кухні

Крім зображення гранатів*, на кухні можна намалювати що завгодно.
Кавова тематика також підходить.
Графіка з яскравими плямами завжди виглядає цікаво.
Розширює простір мальовничі зображення пейзажів – Прованс з лавандою, іспанські дворики з квітами та кам’яними доріжками, вид на море з балкона. Такі мотиви створюють затишну та світлу атмосферу, занурюючи у теплі спогади про відпочинок.

Історія створення розпису кухні

Робота над розписом кухні велася під час ремонту. Квартиру готували під довгострокову оренду.
Був дизайн-проєкт із двома розписами: у спальні та на кухні, які ми реалізували (розпис у спальні з великою квіткою можна подивитися в портфоліо).
Інтер’єр у стилі мінімалізм з оптимальною кількістю меблів. Розписи на стінах доповнюють загальний дизайн і виглядають дуже стильно. Така квартира точно запам’ятається!
В цьому випадку, розпис буде не лише елементом декору, але й інвестицією в майбутнє, оскільки квартира запам’ятається орендодавцям. Можна легко спрогнозувати, що подібна квартира завжди буде в попиті і вигідно виділиться серед інших варіантів (на ринку нерухомості — це найчастіше квартири з радянським ремонтом п’ятдесятирічної давнини з усіма атрибутами: килимами, шафами та диванами).
Нам приємно працювати із замовниками, які мають смак. А нові мешканцям буде приємно починати свій день із чашечки кави на затишній кухні.

Техніка акварельного розпису стін

На гладкій стіні розпис в акварельній техніці – завжди виклик. Потрібно не прогаяти той момент, коли фарба почне текти, псуючи контур малюнку. Велика кількість води допомагає створити цікаві ефекти на папері, але на горизонтальній поверхні та сама вода може зіпсувати весь розпис.
На стіні важливо, щоб акварель не виглядала, як просто потік. Художнику потрібно працювати дуже швидко та з чітко вивіреними рухами. Майстерність та досвід допомагає впоратися з таким завданням на відмінно. Без технічних прийомів та додаткового обладнання теж нікуди.

Матеріали

Розпис стіни на кухні виконувався два дні.
У роботі використовувалися художні акрилові фарби, пігменти та акрилові маркери.
Оскільки розпис, зроблений в інтер’єрі кухні, важливо було захистити поверхню від забруднень.
У такому разі ми обов’язково покриваємо стіну кілька разів матовим лаком, щоб її можна було мити. Лак беремо дорогий, з мінімальним відсотком глянцю. Матові стіни виглядають в інтер’єрі найкраще.
Результат нашої роботи над розписом стіни дивіться в галереї.
Примітка
*Зображення гранатів – точна копія роботи художниці LitsarKisian. Усі авторські права на це зображення належать їй.