Акварельний розпис на стіні. Квіти

Художній розпис в акварельній техніці

Художній розпис стін. Логотипи

Ми часто малюємо логотипи на стінах на замовлення. Є 2 напрямки такого розпису:

  • Лише один логотип на стін над ресепшеном чи в офісі.
  • Логотип з додатковим дизайном. Дуже часто можна зустріти в салонах краси, кафе, магазинах.

Другий напрям робиться, щоб зробити цікавий дизайн стіни з назвою компанії. Можна такі стіни оформляти квітами, орнаментами чи графікою. Оригінальний дизайн стане гарним фоном для фотографії. Чим креативнішим буде розпис, тим більше фотографій буде в соціальних мережах, а це безпосередньо допомагає просуванню та розвитку бренду. Особливо актуально для індустрії краси.

Розпис стін у Mimi Photostudio

У фотостудії в основному проводяться сімейні та дитячі зйомки, романтичні та весільні фотосесії.

В приймальні треба було намалювати назву фотостудії. Логотип хотілося цікаво обіграти. Основна тема – малюнок з квітами та фотоапаратом в акварельній техніці. Було не менше 5-7 різних варіантів. Коли визначилися з малюнком квітів, довелося змінити дизайн логотипу, бо він не вписувався по пропорціям і стилю в нову концепцію акварельного малюнку. В результаті змінили весь дизайн, який в майбутньому використовувався на сайті і в друкованій продукції фотостудії.

Акварельний розпис стін

Зображення на стіні малювалося в екстремальних умовах. Ширина розпису 2 метри. Висота стіни до 440 см. У галереї є фото процесу роботи. Було страшно першого дня працювати на саморобних лісах, які хиталися, але до всього можна швидко звикнути в ім’я мистецтва.

Розпис стіни зроблений в стилі акварельного живопису. Квіти малювалися дуже рідкою фарбою в техніці лесування, щоб передати акварельні ефекти. Розпис на стіні вийшов повітряний з великою кількістю відтінків та переходів кольору. У великому розмірі імітувати акварель на стіні складно, але результат чудовий. На стіні ніжний розпис із квітами.

Розписана стіна дуже сподобалася замовникам. Логотип із квітами став візитною карткою фотостудії та новим дизайном логотипа. Він тепер є не лише на стіні, а й на сайті, банерах, брошурах та візитках.

 

  • Площа малюнку 4 м2.
  • Виконання 3-4 дні
  • Матеріали – художній акрил

    Похожие проекты