Розпис стін у спальні. Ієрогліфи

Китайські ієрогліфи на стіні. Каліграфія

Каліграфія та ієрогліфи на стіні

Розпис у спальні почався з реставрації шпалер. Потрібно було прибрати напис, зроблений на стіні ручкою та фломастерами.

Весь інтер’єр кімнати зроблено в китайському стилі, китайська каліграфія повторюється в картині, яка висить над ліжком. Вирішили нанести на дефектну зону китайські ієрогліфи.

Крім того, шпалери з малюнком бамбука, що повторюється, беруть на себе основну увагу і не потребують додаткового декору.

Для розпису були обрані позитивні ієрогліфи, що найбільш підходять для спальні. Довголіття, Гармонія, Достаток, Щастя, Мрії, Сім’я, Королева, Процвітання, Краса, Міцність, Мудрість, Вічна любов, Благословення.

Наприклад, ієрогліф «Кохання» зустрічається дуже часто і приваблює енергію кохання. Він допомагає зустріти свою другу половинку і знайти довге, взаємне кохання. А в подружніх парах створює щастя, гармонію та взаєморозуміння. Цей ієрогліф не лише зміцнює спільні узи шлюбу, а й гасить взаємні конфлікти.

За Фен Шую китайські ієрогліфи вважаються найпотужнішим засобом для покращення енергії в будинку. Вони допомагають залучити в життя ті якості, яких не вистачає в житті: гармонію, удачу, щастя, добробут, здоров’я, кохання тощо. Їх часто у вигляді талісмана носять із собою, вішають та малюють на стінах, набивають на тілі, дарують близьким людям.

Силою ієрогліфів користуються століттями і не лише китайці.

Написи на стіні доповнюють загальний стиль кімнати та приваблюють позитивну енергію в дім.

Похожие проекты