Портрет на стіні. Давид

Сучасний розпис стін в офісі

Портрет на стіні в офісі. Давид

Найшвидший наш ескіз – розроблений та затверджений протягом години.

Ось що означає чіткий запит клієнта!

Візуалізація розпису

До нас часто звертаються із готовим проектом, який потрібно лише реалізувати. Але якщо немає ідей щодо майбутнього розпису, ми підбираємо до інтер’єру кілька варіантів розпису безкоштовно. На візуалізації ви одразу бачите, як виглядатиме розпис. Це допомагає легко прийняти рішення при виборі того чи іншого зображення.

Ми просимо надіслати кілька фото того, що подобається. Це дуже полегшує підбір ідей. Так можна зрозуміти смак та переваги людини. Важливо поставити 1-2 теми, оскільки велика кількість варіантів ускладнює вибір.

В даному випадку нам надіслали на прорахунок наш розпис із Гіппократом. Але, таке зображення не підходило до інтер’єру замовника. Розпис все ж таки не тільки красива картинка – це і елемент дизайну всього приміщення.

Ми розробили десь 5-6 варіантів у схожій тематиці. Сподобався варіант із Давидом та ще один графічний портрет. Вибрали Давида, і вже наступного дня художник був на об’єкті.

Процес створення. Портрет на стіні

Портрет Давида малювався 4 дні.

Було використано десь 10 відтінків сірого. Така кількість кольорів потрібна, щоб створити об’єм. Голова складалася з безлічі дрібних елементів,  за рахунок тонким тональним переходам між кольорами – форма голови сприймається цілісно. Веселка як акцент.

У роботі використовувалася акрилова фарба без запаху.

Стіну можна мити.

Сучасний розпис стін

Малюнок у вигляді портрету на стіні (в даному випадку зображення скульптури) – одна з найулюбленіших наших тем. Завжди класику можна обіграти яскравими кольорами та написами і вона буде актуальною завжди. Такий формат добре вписується в сучасний інтер’єр.

Графіті з елементами графіки чи класичний живопис – варіантів багато, все залежить від контексту. Ми підберемо те, що ідеально підійде саме Вам.