Розпис стін та стель у ресторані

Розпис ресторану «Гагарін та Бокораш»

Розпис стін та стель у ресторані 

Ресторан «Гагарін та Бокораш» розписувався за проектом дизайн-студії Kassa Design. Це був складний та цікавий об’єкт з ручним розписом стін та стель, сходів, балок, меблів та предметів інтер’єру.

Гагарін і Бокораш: ресторан з легендою

Ресторан знаходиться в мансарді та займає весь другий поверх. Балки та скоси даху пофарбовані в білий колір, а зони над сценою та поряд столів виділені розписом.

Основний мотив розпису – традиційний український орнамент вишивки. Три основні кольори: синій, червоний та зелений. Збільшений у розмірах орнамент сприймається як декор. Чітка геометрія зараз дуже популярна в сучасних інтер’єрах.

Розписані стіни та стелі чудово підходить до авторських меблів, килимів та гардин, підкреслюючи загальний етно колорит карпатського регіону в ресторані. Декоративні орнаменти гармонійно поєднуються зі всіма елементами інтер’єру.

Робота над розписом інтер’єру тривала кілька тижнів. У ній брало участь понад 8 художників з різних міст України. Використовувалися спеціальні акрилові емалі для дерева, які добре миються, не вигоряють та захищають дерево від комах.

Загальна площа виконаних робіт 92 м. кв.

 

Похожие проекты