Акварель на стіні. Папуги

Художній розпис стін на цеглі

Акварель розпис стін. Техніка

Акварель вважається найскладнішою технікою живопису. Це щодо паперу. На стіні передати акварель ще складніше. Характерні ефекти акварелі – живописні плями. Вони створюються за рахунок повільного висихання рідкої фарби на горизонтальній поверхні. На вертикальній стіні необхідні ефекти малюються вручну. Так би мовити, імітуються. Є свої секрети, щоб передати цю техніку. Без досвіду та майстерності не обійтися. На цеглі завдання ускладнюється через велику фактуру.

Папуги на цеглі

Весь інтер’єр білий, тому малюнок найяскравіший акцент у кімнаті. Виглядає дуже легко та яскраво. Маленький шматок літа в будинку. І напівпрозорі переходи кольору цікаво розглядати.

Історія створення

Папуги малювались у квартирі молодої пари. Вони тільки обживали свій новий будинок і перевозили коробки якраз під час роботи над розписом. Сам малюнок вони замовили кілька місяців тому у компанії, яка займається друком на стінах. Не переказуватиму всю історію, але послугу вони замовили, а результату так і не дочекалися. Виконання постійно переносилося кілька тижнів, кілька разів. Маючи сумний досвід з іншою продукцією компанії, пара не стала ризикувати і замовила розпис у нас. 

Для мене це дуже повчальна історія, враховуючи, що ціни на друк у кілька разів перевищує ручний розпис.

Висновок: замовляйте розпис у майстрів – буде дешевше і швидше ніж друк. Перевірено на досвід клієнтів.

Матеріали та терміни для акварельного розпису

Фарби – художній акрил. Колір триматиметься кілька років. Зображення покрите лаком. Можна мити.

Виконання – 2 дні.

Працюємо у Києві та Київській області. Виїзд до інших областей чи країн можна обговорити.