Градієнт на стіні

Художнє фарбування стін

Градієнт на стіні. Омбре

Градієнт, як тренд в інтер’єрі, з’явився ще у 2018 році, але в Україні лише набирає своїх обертів. Найпопулярніший прийом у градієнті – це розтяжка кольору від темного до світлого. Але до основного кольору можна додавати відтінки, ускладнюючи перехід. Найскладніший варіант градієнту має від 5 до 7 різних кольорів, між якими створюються додаткові відтінки при накладенні фарби.

Омбре на стінах в інтер’єрі має дуже вражаючий вигляд. Це цікавий фон, який не набридне. Такий стиль художнього фарбування все частіше використовується як частина розпису. Наприклад, дуже популярні гори з градієнтом на стіні або кольорова карта світу з ефектом омбре. Такі приклади розпису можна знайти у портфоліо DreamArt.

Градієнт або омбре, це більше техніка фарбування, ніж художній розпис. Але зробити градієнт на стіні своїми руками дуже складно. Плавний ефект градієнту точно не вийде, якщо використовувати лише підручні матеріали. Потрібно мати фарбопульти або аерограф.

Ось чому дуже мало спеціалістів, які можуть якісно виконати плавний перехід кольорів на стіні. Пензлі, валики та губки, які зазвичай використовують художники для розтяжок кольору, не підходять для великих площ, потрібне спеціалізоване обладнання.

Наша студія використовує в роботі аерограф, завдяки якому можна перефарбувати стіну в градієнт за кілька годин.

Як виконується фарбування стін градієнтом

Перед художніми роботами приміщення ретельно закривається плівкою, щоб захистити стіни та підлогу від пилу. Відтінок фарби підбирається за затвердженим ескізом. Вибраний колір або кольори можна змінити під час роботи. Так можна підібрати градієнт безпосередньо до меблів чи декору. Часто в приміщенні, кольори на предметах і на поверхнях сприймаються по-іншому і можна скоригувати відтінки на місці. Це велика перевага розпису перед шпалерами.

Після закінчення основних робіт з фарбування, весь розпис покривається лаком. Стіну можна мити, не побоюючись пошкодити тонкі шари фарби.

Фарбування стін в градієнт займає найчастіше 2-3 дні. Невелику стінку можна спокійно пофарбувати за 1 день.

Блакитний градієнт у кабінеті

У Галереї класичний приклад градієнту від темного кольору до світлого – блакитний плавно переходить у білу стелю. Дизайн-проект ov2.design.

Пофарбовано 3 стіни. Робота над градієнтом велася паралельно на всіх стінах, щоб досягти однакового переходу. Замовники залишилися задоволеними.

Запит на градієнт пишіть в розділі Контакти.

 

Похожие проекты