Розпис фасаду дому з квітами та тваринами

Малюнки на стіні на вулиці

Розпис фасаду дому в дитячому садку. Мурал на дитячому майданчику.

Історія створення муралу

Розпис фасаду дому (Мурал) зроблено на замовлення ресторану “Мама, я поїв”.

Ми вже виконували благодійний розпис у лікарні за кошти МакДональдз, але цього разу всі роботи сплатила власниця ресторану. Ціль не комерційна, а естетична! Розпис робився у подарунок для мешканців житлового комплексу «Чотири сезони». Є люди, які через свою любов до мистецтва,  дійсно змінюють світ на краще.

Розпис фасаду на дитячому майданчику

Для дитячого майданчика підходять усі варіанти, що і для розпису стін у дитячому садочку чи дитячій кімнаті. Це казкові герої з книг та мультфільмів, дитячі ілюстрації, фантастичні краєвиди, яскраві та різнокольорові зображення. Якщо бюджет дуже маленький, можна використовувати в оформленні яскраву геометрію чи абстрактну графіку. Достатньо навіть кількох персонажів, щоб прикрасити та змінити нудні однотонні стіни. Варіанти для розпису дитсадка завжди підбираються індивідуально під інтер’єр, але це завжди дуже яскравий розпис з безліччю кольорів.

Додаткові матеріали для розпису дитячих

На стінах можна використовувати додаткові матеріали для створення інтерактивної поверхні відразу на стіні.

  • грифельна фарба, щоб малювати на стіні крейдою
  • магнітна фарба, щоб кріпити малюнки та магнітики
  • флуоресцентні та люмінесцентні фарби для свічення у темряві.

Матеріали для розпису в дитячій завжди використовуємо екологічно безпечні, нешкідливі, гіпоалергенні.

Поверхня стійка до миття і не боїться частого вологого прибирання, що також важливо.

Підбір ескізів. Розпис фасаду

Для розпису фасаду вибрали зображення великих стилізованих квітів. Зображення доповнили милі тварини: ведмідь, олень та заєць. Середня висота квітів – 150 см. Ведмідь у людський зріст.

Ілюстративний стиль малюнка дуже добре виглядає на стіні у великому розмірі і підходить до дитячої тематики. Безліч дрібних деталей цікаво розглядати.

Розпис дитячого садка вийшов дуже барвистим. Було використано багато кольорів та відтінків. Основні кольори: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, коричневий, сірий. Графіка та багато складних переходів між кольорами важче зробити художнику, але результат того вартий.

Матеріали для розпису фасаду дому

Для розпису зовнішніх стін будинку бралася фасадна фарба – вона стійкіша до атмосферних перепадів, не вигоряє на сонці і не змивається опадами. Додатково стіни покриті матовим лаком в кілька шарів, теж фасадним.

Робота виконувалася влітку, і розпис одразу було перевірено на стійкість –  було то дуже жарко, то холодно, то йшли зливи. Навіть коли текла вода по стінах, фарба залишилася на стіні.

Малюнки на фасаді майже ніколи не псують графіті чи написами. Діти також не зможуть писати крейдою по залакованій стіні. Зображення точно прослужать кілька років.

Малюнки на стіні на вулиці. Процес створення

Робота зайняла 2 тижні

Специфіка роботи на фасаді – не можна працювати у спеку та дощ, що значно ускладнює завдання художнику.

Ці чинники залежать не від складних умов праці, як від характеристик самої фарби.

При дуже високих температурах фарба висихає занадто швидко і тріскається на сонці. При опадах – свіжа фарба просто змивається водою.

 Підсумки

Розмальовано 3 стіни. Загальна площа – 50м2.

Фасад розписувався для дітей, котрі граються на майданчику.

Будиночок з квітами на тлі 25-поверхівок виглядає як казковий світ.

За час робіт на вулиці ми отримуємо величезну кількість вдячних відгуків від батьків та дітей. Їм сподобалося нове оформлення, і це найголовніше!

Приймаємо замовлення на розпис фасадів, будинків, дитячих садочків, шкіл, кафе, ресторанів.

 

 

 

Похожие проекты