Розпис стін у дитячому. Заєць

Розпис стін в дитячій кімнаті дівчини

Розпис стін у дитячій кімнаті.

Село Гореничі Київської області.

Розпис стін до кожної дитячої підбирається індивідуально. Найчастіше стоїть завдання прикрасити кімнату і створити атмосферу казки для дитини. Але є незвичайні проекти, які з’являються з новими трендами у дизайні інтер’єру та розвитком соціальних мереж.

Почну з того, що потрібно було оформити дитячу для дівчини Діану. Вона у свої 15 років уже блогер-мільйонник. Велика стіна в кімнаті мала бути гарним фоном для зйомки відео для Instagram та блогу на YouTube каналі.

У кімнаті високі стелі, і порожня стіна за ліжком виглядала одноманітно та нудно. Дитяча у формі півкола, тому картину чи будь-який інший декор повісити на таку поверхню не вийде. В даному випадку розпис найкращий варіант – можна малювати навіть на вигнутих і кривих поверхнях.

На етапі ескізів потрібно було підібрати варіанти із зображенням зайця чи кролика. Це було дуже важливо, оскільки прізвище сім’ї – Зайцеви. Ось чому Заєць для дитячої був обраний зовсім не випадково.

На фото дитячої не видно масштабів розпису, але заєць висотою майже 2 м! Виконаний в акварельній техніці. Живопис. Реалізм. Очі, вуха, шерсть – все дуже детально промальовано. Яскравий акцент – рожева бульбашка.

За таких масштабів та великої деталізації я розраховувала закінчити роботу за 3-4 дні. Але працювалося дуже легко, і я встигла намалювати за 2 дні. В реальності і на фото, розпис виглядає дуже ефектно. Відмінність тільки в тому, що на фото не видно реальних розмірів зайця. Він справді дуже великий і об’ємний.

Замовники сказали, що Зая як жива.

В Інтернеті є позитивний відео відгук з цією кімнатою.

Похожие проекты