Розпис стін в спальні Квіти

Акварельний розпис стін

Акварельний розпис стін

У дизайні інтер’єру все частіше використовують однотонне фарбування замість шпалер і все частіше одну стіну залишають під розпис. Зараз у тренді акварельні стіни – абстракція, градієнт чи омбре, квіти на всю стіну та зображення, намальовані в акварельній техніці. Такий розпис відрізняється напівпрозорими переходами та розмитими межами кольору характерними для акварелі.

Розпис стін у спальні

До спальні найчастіше підбирають ніжний розпис. Квіти добре підходять для цього завдання – вони створюють спокійну атмосферу. Актуально малювати великі квіти на всю стіну. Головне не переборщити з кольором. Тропічне листя теж у тренді.

Був готовий дизайн-проект спальні. Кімната невеликого розміру з білими стінами. До неї дизайнер підібрав незакінчену роботу Litsarkisian. Графічне зображення квітки з акварельними плямами виглядає в інтер’єрі цілісно за рахунок правильно виставлених колірних акцентів. Багато білого фону створює легкість та повітряність. Така атмосфера підходить спальні, як місцю для відпочинку. Крім того, маленьке приміщення візуально розширюється завдяки світлим стінам.

Небагато історії створення

Розпис створювався під час ремонту. Квартиру готували під довгострокову оренду.

Був дизайн-проект із двома розписами: у спальні та на кухні, які ми реалізували (розпис на кухні з гранатами можна подивитися в портфоліо).

Інтер’єр в мінімалістичному стилі з яскравими розписами на стінах. Така квартира точно запам’ятається!

Розпис, в даному випадку, елемент декору та інвестиції у майбутнє. Можна легко спрогнозувати, що подібна квартира завжди буде в попиті і вигідно виділятиметься серед інших варіантів (а на ринку нерухомості це найчастіше радянський ремонт п’ятдесятирічної давнини з усіма атрибутами: килимами, шафами та диванами).

Нам приємно працювати із замовниками, які мають смак. А новим мешканцям буде приємно жити в затишній квартирі.

Акварельна техніка в розписі стін

Стилізована квітка поєднує в собі дві техніки: графіку та акварельний розпис. Основні кольори – рожевий, блакитний та зелений на листі.

Імітувати акварель на стіні завжди складно. В акварельній техніці використовують багато води. Потрібно не прогаяти той момент, коли фарба почне текти, псуючи контур малюнка. Саме велика кількість води допомагає створити цікаві ефекти на папері, але на горизонтальній поверхні та сама вода може зіпсувати весь розпис. На стіні важливо, щоб акварель не виглядала, як просто потік. Але ми любимо складні завдання. Майстерність та досвід допомагає реалізувати ідею на стіні максимально точно.

Такий розпис займає 1-2 дні. Фарба – художній акрил. Зверху розпис покритий матовим лаком для захисту від пилу та бруду.

 

Похожие проекты