Кульбаби на стіні

Розпис стін у салоні краси

Розпис стін у салоні краси

Кульбаби на стіні – простий і популярний малюнок для салону краси. Це вже не перший розпис із кульбабами від DreamArt.

Кілька варіантів одного мотиву намальовані по-різному: чорно-білий малюнок у білому інтер’єрі, сірі кульбаби на рожевому тлі та біла графіка на блакитній стіні. Мені подобаються всі зображення. Білий малюнок цікавий своєю легкістю. На яскравій стіні виглядає дуже ефектно.

Розпис такого плану можна намалювати фарбою на будь-якій стіні. Ось чому кульбаби можна нанести на стіну і в спальні, коридорі, залі… Потрібно тільки правильно підібрати зображення за кольором, розміром, враховуючи розміщення меблів.

Крім того, виконання лише 1-2 дні.

Фарби акрилові на водній основі можна мити і вони без запаху.

У салоні краси малювалося два розписи. Сині квіти на білій стіні і білі кульбаби на синій стіні. Зображення квітів є в Портфоліо. Вони виконувались значно довше із промальовуванням нюансів. Основні деталі задувались аерографом. Весь процес був трудомістким, що вимагав майстерності художника. І що цікаво, простий малюнок кульбаб за красою не поступається складнішому живопису. Обидва розписи сподобалися замовникам однаково!

Ось чому я рекомендую прості варіанти, коли потрібно не вийти за рамки певного бюджету та запустити об’єкт максимально швидко. Власникам бізнесу на замітку!

 

Похожие проекты