Малюнки на стінах. Кульбаби

Оформлення стін у манікюрному салоні. Київ

Малюнки на стінах

Завдяки малюнку на стіні легко кардинально змінити будь-який інтер’єр та зробити його ексклюзивним. Це оптимальний варіант за ціною та термінами виконання.

Кульбаби чудово виглядають у будь-якій кімнаті – спальні, офісі, вітальні, дитячій кімнаті, салоні краси або в манікюрному салоні, як у даному випадку.

Зображення кульбаб асоціюється з літом та надихає на спокій та відпочинок. Красиві, оригінальні рисунки на стінах не лише прикрашають інтер’єр, але й допомагають створити потрібну атмосферу, щоб розслабитися та забути про свої проблеми та буденну суєту.

Розпис салону краси

У манікюрному салоні на Деміївській (Київ) намальований чорно-білий малюнок з трьома кульбабами. Особливу динаміку на стіні створює політ парашутиків (насіння) кульбаб.

Розпис намальований вручну акриловими фарбами. Є подібні наклейки, але вони всі невеликого розміру. При ручному розписі можна вибрати будь-який розмір зображення індивідуально.

В іншій кімнаті намальована закохана пара, яка їде на велосипеді. Ці два розписи об’єднані зображеннями насіння кульбаб, яке розлітається від вітру.

Графіка в мінімалісничному інтер’єрі виглядає особливо елегантно та стильно. Розпис стін став візитівкою салону, що робить його пізнаваним.

Також, була виконана на замовлення модульна картина з 3 частин на тему кульбаб.

Похожие проекты