Портрет дівчинки на стіні

Художній розпис стін. Портрет

Розпис стін. Портрети

Портрети на стінах і фасадах будинків – це найчастіше портрети відомих особистостей, які зробили великий внесок у свою справу. Вчені, винахідники, музиканти, актори та бізнесмени. Наприклад, Ейнштейн, Мерлін Монро, Цой, Стів Джобс, Форд і т. д. Є символічний і сакральний зміст у тому, щоб зображати кумирів тисяч людей на муралах та у витворах мистецтва. Вони надихають і мотивують, наштовхують на роздуми та викликають спогади.

Для зображення портрету на стіні потрібні монументальні прийоми композиції. Стилізована і спрощена форма найкраще сприймається у великому розмірі. Графіка, геометрія, інфографіка, поп-арт – є безліч напрямків, щоб зобразити особистість і передати ідею художника. Ми рідко рекомендуємо для розпису стін реалістичний портрет, хоча маємо такі приклади в портфоліо. Наприклад, чорно-білий портрет Конора Макгрегора на стіні в офісі та портрет дівчини у фотостудії. Просто графіка, або акварельний малюнок вписується в простір краще, а реалістичні сімейні портрети краще малювати на полотні у вигляді картини.

Портрет дівчини на стіні

Художній розпис стіни виконувався в повітряній акварельній техніці. Живопис акриловими фарбами. Висота портрета 2 м. Стіна більше 4 м. і зображення через це сприймається невеликим.

На стіні портрет замовниці фотостудії і тому розпис справді унікальний.

З самого початку потрібно було нанести на стіни напис із короною «keep calm and be princess» та контурний малюнок дівчини. Напис зробили, а замість графіки вирішили намалювати реалістичний портрет самої замовниці, до речі, дуже вродливої дівчини. Для розпису стіни було легко вибрати з багатьох фотосесій потрібний варіант.

Обличчя написане в кілька прийомів тонкими напівпрозорими шарами фарби. Волосся намальовано пастозними мазками для контрасту «повітряної» шкіри обличчя. Вийшов дуже ніжний жіночий портрет. Передані всі риси замовниці, зображення на стіні дійсно схоже на фото.

Заслужено, ця робота одна із найулюбленіших!

Портрет на замовлення

Наша команда не робить сімейні портрети на замовлення, але великі портрети на стіні ми з радістю малюємо. Портрети у розписі стін зустрічаються рідко, щодо інших сюжетів, але вони запам’ятовуються краще, це однозначно! Чим більший масштаб зображення, тим монументальніша робота і тим цікавіше вона виглядає в інтер’єрі. Ми знаємо, як доповнити розпис дизайнерськими рішеннями, щоб вона виглядала сучасно та стильно.

Для замовлення художнього розпису стін пишіть нам на пошту чи у viber, і ми підберемо кілька варіантів до вашого інтер’єру безкоштовно!

 

Похожие проекты