Каліграфія на стіні та Літерінг

Фотозона для Фотостудії.
0
(0)

Каліграфія на стіні та літерінг у Mimi Photostudio.

Зал у фотостудії чудовий приклад, як по-різному сприймається інтерʼєр із різним декором.

Можна змінювати настрій інтерʼєру вдома, тільки замінюючи кольори декору!

Чорно-білий розпис з написами пасує до будь-яких варіантів, тому графіку можна поєднувати з різними варіантами оздоблення. Оновлення в студії роблять кілька разів в рік: червоне на Різдвяні свята, жовте на Великдень.

Виконання на обʼєкті: 3 дні
Матеріали: акрилові фарби
Техніка виконання: трафаретний розпис, біла графіка
Типографія: шрифтова композиція, леттерінг, каліграфія
Складність: середній розпис стін
  • 60% 60%

Літерінг на стіну

Написи на грифельній стіні у такому стилі підходять для розпису на кухні. Але найчастіше, такий варіант оформлення замовляють для кафе або ресторану. Є навіть цілий напрямок у дизайні — літерінг (lettering).

Літерінг — мистецтво малювати літери та поєднувати їх в цілісну композицію. У літерінгу використовуються ті самі закони композиції, що і в картинах. Написи можуть бути вписані в різні геометричні форми завдяки використанню графіки, завитків та орнаментів. Береться кілька стилів шрифтів, які виглядають гармонійно. Авторські шрифти поєднуються з каліграфією. Ескізи розробляються поки не будуть знайдені ідеальні пропорції букв і форм. Фраза, написана в такий спосіб, сприймається, як мистецтво, а не лише текст.

Каліграфія на стіні малюється від руки, і такий дизайн інтерʼєру завжди унікальний. Ескіз зазвичай проробляється вручну, а на підготовлену стіну вже переноситься трафаретами, така техніка виконання гарантує найкращий результат та перевірена часом.

Крім розпису стін, цей напрямок може бути самостійним елементом декору у вигляді картин та постерів. Каліграфія на стіні добре підходить для офісних приміщень, де з одного боку треба дотримуватись фірмового стилю компанії, а з іншого — додати до інтерʼєру трохи мистецтва, наприклад для нанесення логотипа на стіну. Але найпопулярнішими місцями, де можна побачити каліграфію, залишаються ресторани, піцерії, кафе та кавʼярні. Каліграфія на стіні в інших замовленнях: Написи на стіні в інтерʼєрі піцерії Domino’s Pizza та Розпис крейдою на стіні.

У цьому випадку, написи є оригінальною фотозоною для фотографів.

Матеріали

Розпис стін виконаний на декоративній штукатурці з невеликою фактурою. Стіна спеціально перефарбовувалася в чорний колір для створення імітації грифельної дошки, як у кафе чи ресторані.

Для фарбування стіни бралася звичайна чорна фарба. Від спеціалізованої грифельної фарби відмовилися — вона в кілька разів дорожча. Грифельна фарба для шкільних дощок має підвищену стійкість до миття, ось чому вона така дорога. У студії стіну не митимуть і звичайна акрилова фарба підійшла. Так ми заощадили десь 2400 грн і витратили 3 л фарби.

Примітка

Фото каліграфії на стіні з сайту фотостудії Mimi Photostudio.

Нам завжди приємно отримувати фото розпису у готовому інтерʼєрі. З меблями та декором, розписана стіна виглядає зовсім по-іншому.

Наскільки цікавим був цей проєкт?

Натисніть зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будь ласка, оцінить цю публікацію.

Дякую за Вашу оцінку...

Артстудія DreamArt у соціальних мережах!

Нам дуже шкода, що цей проєкт не був для Вас цікавим!

Покращимо цей проєкт!

Підкажіть, будь ласка, як покращити?

Схожі публікації:
Каліграфія на стіні. Літерінг. Розпис кухні. Фотостудія.

РОЗПИС СТІН кухні акриловими фарбами. Нанесення написів, шрифтів, леттерінгу. Каліграфія на стіні. Літерінг. Послуги художника в Києві.

Торгова марка товару: DreamArt — художня студія Марії Дацюк

Товар в наявності: PreOrder

Рейтинг редакторів:
5