Логотип на стіну

Брендування стін
0
(0)
Виконання на обʼєкті: 1-2 дні
Матеріали: акрилові фарби
Техніка виконання: трафаретний розпис
Типографія: логотип, написи, фірмовий стиль
Складність: простий розпис стін
  • 40% 40%

Якщо вам потрібний логотип на стіну.

Ми спеціалізуємося на нанесенні логотипів на стіну у вигляді розпису. Не займаємось друкованою продукцією чи виготовленням обʼємних вивісок. Малюнки, написи та логотипи наносимо фарбами на стіну або іншу поверхню.

Для нас не має значення це логотип компанії або маленький напис у сусідньому магазинчику – якість нанесення завжди буде високою. Ну, не вміємо ми просто по-іншому працювати!

Кому підійде логотип на стіну.

Великим кампаніям та приватним особам, які надають різні послуги.

Найчастіше замовляють логотип на стіну в офіс. Але, брендувати стіни також потрібно у сфері краси, в кафе та ресторані, лікарні, магазині, ательє… перераховувати можна довго.

За день ви бачите сотні логотипів навіть цього, не помічаючи. Логотип – це один з основних візуальних інструментів маркетингу для просування і пізнаваності бренду.

Яка поверхня підходить під розпис стін.

Наносимо на будь-яку поверхню – це може бути пофарбована стіна, шпалери, декоративна штукатурка, отточенто, бетон, деревʼяні панелі, плитка, цегла або метал.

На скло та пластик рекомендуємо клеїти наклейки. Це більш практично. Дизайн може змінитися протягом року, а розпис вже не можна буде стерти.

Поверхня може бути рівною чи фактурною, це не має значення. Ми можемо нанести логотип однаково точно навіть на фактурну стіну. Запливи фарби та дефекти, які неминуче зʼявляються під час роботи на фактурній поверхні, охайно підправляємо вручну.

Матеріали.

Матеріали для розпису стін підбираються під конкретне завдання та поверхню. Важливо де наноситиметься зображення: на вулиці чи в приміщення, в офісі чи у квартирі… Ми враховуємо різний рівень експлуатації, вологість, атмосферні фактори тощо.

Найчастіше ми використовуємо акрилові фарби. Беремо якісний акрил стійкий до вологого прибирання. Якщо поверхня з дерева чи металу, для роботи над розписом підходить акрилова емаль у балонах.

На обʼєктах ми часто стикаємося з різними виробниками фарби та самі тестуємо матеріали, як результат, ми знаємо, що краще використовувати у тому чи іншому випадку. Всі матеріали входять у вартість розпису, і ви можете бути впевнені у їхній довговічності.

Техніка нанесення зображення.

Логотипи наносимо на стіну через трафарет чи вручну.

Трафаретний розпис дозволяє зробити роботу швидко та якісно. Чіткі лінії та форми, які переважають у логотипах, потрібно переносити на стіну дуже точно, тому трафаретний розпис завжди підходить найкраще.

Нестандартні складні логотипи малюються вручну.

Трафарети виготовляються індивідуально під кожен проєкт і вони одноразові. Якщо ви уявляєте трафарет у вигляді порізаного паперу або картону, то ми такі трафарети не використовуємо. Вони дають похибки у перенесенні зображення на стіну, лінії виходять нерівними, із запливами фарби. Плюс таких трафаретів тільки в дешевизні та багаторазовості. Ми використовуємо трафарети на спеціальній плівці.

Терміни виконання.

У 90% випадків логотипи наносяться за 1 день. Це зумовлено тим, що найчастіше потрібно лого невеликого розміру і нанесення займає лише кілька годин. Ми приїжджаємо з уже готовим трафаретом, і ви не витрачаєте свій час на всі організаційні моменти, які робляться поза обʼєктом та повʼязані з підготовкою макета, виготовленням трафарету, закупівлею матеріалів.

Більше часу потрібно на складні логотипи з безліччю деталей та кольорів або логотипи дуже великого розміру. Також багато часу займає реставрація, якщо стіна зроблена неякісно і художнику доводиться виправляти дефекти після поганої роботи малярів-штукатурів, які робили стіну не за технологією.

Вартість нанесення логотипа на стіну.

Ціна на логотип розпочинається від 500 грн за м2 та прораховується індивідуально.

Ціна на логотип залежить від кількох факторів:

  • Яка поверхня – стіна рівна або фактурна, якість фарбування, матеріали;
  • Терміни виконання – потрібно на вчора чи ні;
  • Адреса – обʼєкт знаходиться в Києві чи в іншому місті;
  • Складність – кількість кольорів та деталізація зображення.
Середня ціна логотипа – 1500–2000 грн за м2.

Мінімальна вартість замовлення – 2000 грн. У вартість логотипа входять робота, трафарет та всі необхідні матеріали.

Логотипи можна замовити разом із художнім оформленням стін. Наше Портфоліо ви можете переглянути в розділі Написи і логотипи.

Як замовити логотип на стіну.

Якщо ви вирішили замовити логотип на стіну у вигляді розпису, надішліть:

  • фото логотипа;
  • потрібний розмір.

Для розрахунку вартості логотипа цього буде достатньо.

Пишіть нам на пошту, або дзвоніть!

Наскільки цікавим був цей проєкт?

Натисніть зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість голосів: 0

Голосів поки немає! Будь ласка, оцінить цю публікацію.

Дякую за Вашу оцінку...

Артстудія DreamArt у соціальних мережах!

Нам дуже шкода, що цей проєкт не був для Вас цікавим!

Покращимо цей проєкт!

Підкажіть, будь ласка, як покращити?

Схожі публікації:
Логотип на стіну. Брендування стін в Києві
Логотип на стіну. Брендування стін

Спеціалізуємося на нанесені написів і логотипів на стіни. Трафаретний розпис стін або ручна робота. Логотип на стіну наносимо за 1 день.

Артикул товару: 3181

Торгова марка товару: DreamArt

Товар в наявності: PreOrder