Розпис стін Кухня

Літеринг та каліграфія на стіні

 

Розпис стін Кухня в “Mimi Photostudio”

Окрім розпису стін у квартирах та будинках, ми займаємося оформленням стін у комерційних приміщеннях: магазинах, салонах краси, барбершопах, кафе, ресторанах тощо. Часто малюємо фотозони для замовників, які хочуть рекламувати свої послуги в соціальних мережах та знімати свій контент на фоні логотипу. Для фотофону також підходить гарне зображення на стіні в стилі компанії.

У фотостудії ми робили кілька проектів. Портрет дівчини на всю стіну в гардеробній  і логотип з квітами в приймальні. Ці роботи можна подивитися в розділі «Розпис стін».

Новий розпис для Mimi Photostudio знаходиться в малому залі. Зал декорувався під спальню та кухню для сімейної фотозйомки.

Розпис стін на кухні

Дизайн замислювався в стилі мінімалізм. Білий фасад кухні на чорному фоні. Планувалося таку чорно-білу класику розбавляти кольоровим декором, який би змінювався кілька разів в сезон: навесні жовтий, взимку червоний. Для такої концепції розпис стін у вигляді білої графіки підійшов найкраще.

Вибрали кавову тематику з літерингом та каліграфією на стіні. Такий стиль розпису часто зустрічається в кафе чи ресторані, коли чорну стіну розмальовують крейдою або пишуть меню. Для фотостудії така асоціація лише додає плюсів, бо для однієї локації дві різних теми одночасно.

Процес створення розпису

Стіна перефарбовувалась чорною фарбою для імітації грифельної стіни. Поверх стіни малювалися білі написи (літерінг) та малюнки. Все виконано акриловою фарбою, яку можна мити. Ефект крейдової дошки створювався за рахунок напівпрозорого нанесення шарів фарби.

Каліграфія, прості написи та графіка малювались вручну та наносилися через трафарет. Метод нанесення підбирався залежно від зображення.

Фотозона

Великий простір фотостудії завдяки художньому розпису виглядає завершеним. Нова локація на фотографіях створює необхідну атмосферу. Все вийшло дуже лаконічно та стильно.

Частину фото готового інтер’єру взято на сайті фотостудії та більше зображень можна переглянути тут: www.mimi-studio.com

Похожие проекты