Малюнок космонавта на чорній стіні

Малюнки на стінах. Розпис стін в офісі. Кухня

Малюнки на стінах. Офіс IT компанії на Печерську. Київ

Є малюнки, які хочеться перенести на стіну у великому розмірі. Найчастіше вони подобаються всім і мають незвичайну, креативну ідею. Космонавт із пилососом тому чудовий приклад.

У IT компаніях тема космосу, для декору офісу, дуже популярна. Кольорові чи чорно-білі розписи часто замовляють у стилі коміксів чи з елементами інфографіки. Зображення доповнюють написами (слогани компанії, цінності, мотивації тощо)

Основні переваги розпису стін в офісі

Малюнки на стінах створюються швидко – не потрібно зупиняти робочий процес в офісі. Найчастіше, мистецькі роботи ми виконуємо за 1-2 дні або трохи більше, якщо великий обсяг робіт. Можливе виконання вночі чи ввечері після робочого дня.

Що ще важливо – малюнок наноситься на вже пофарбовані стіни. При цьому не обов’язково використовувати всю площу стіни або спеціально перефарбовувати стіну під розпис. Елементи зображення можна наносити на конкретну зону, що суттєво заощаджує гроші. Простір стін, які закриті столами, не має сенсу декорувати.

Трохи історії. Розпис кухні

Офіс в стилі лофт. Чорно-білі стіни, цегла. На кухні є ігрова зона, яку треба було розмалювати. Однозначно до інтер’єру підійшла б біла графіка. З кількох варіантів обрали малюнок космонавта. Він вписався ідеально. Що цікаво – таке зображення мені подобалося давно, і я хотіла намалювати його у великому форматі. Розписуючи стіну на замовлення, я змогла поєднати моє бажання творити з оформленням кухні в офісі.

  • Виконання – менше 2 днів. 1 день – організаційна підготовка.
  • Фарба – акрилова, без запаху, можна мити, що для кухні дуже важливо
  • Загальна площа стіни – 12 м2. Площа розпису – 7 м2

Оформлення стіни в офісі велося у робочі дні, але це не завадило співробітникам офісу працювати.

Похожие проекты