Розпис стін в магазині BeBest

Шрифтова композиція з літер

Розпис стін в магазині. ТРЦ «Lavina Mall» у Києві

У магазині одягу BeBest інтер’єр оформлений за проектом дизайнера. Меблі і декор зроблені на замовлення. Я запам’ятала, що навіть стелажі були певного розміру та збігалися із кольоровими зонами на стінах. Все продумано до міліметрів. Цього стосується і написів на стіні над касою.

Розпис розроблявся у вигляді шрифтової композиції. Моїм завданням було виконати зображення чітко за макетом. Нічого складного, але дизайнер шукав виконавця дуже довго через високі вимоги.

Основна вимога до розпису – 100% спів падіння з макетом.

Я наношу написи через трафарет, тому точність перенесення зображення на стіну можу гарантувати.

Мені дизайнер вже потім сказала, що хотіла реалізувати ескіз розпису стін в магазині ще 3 роки тому, але не змогла знайти художника, який би відповідав її критеріям. Усі малювали просто вручну, а це інша якість виконання.

Я ж використовую самоклеючий трафарет, який ріжеться комп’ютером, а не вручну.

Ще важливим фактором, було те, що в ТРЦ можна працювати лише після 10 год. На виконання розпису було лише 3-4 години не більше. Вручну встигнути неможливо.

Ось чому я так люблю працювати з трафаретами, заощаджуючи свій час та час клієнта!

Примітка від художника:

Шрифтові композиції дуже популярні та підходять не лише для оформлення стін у магазині. Такий прийом можна використовувати в офісі, салоні краси, поліграфії, магазині техніки або бібліотеці. Актуально так само для школи, університету чи інституту. Ключові слова підбираються на кожну тему індивідуально.

Похожие проекты