Розпис дитячої кімнати

Малюнок на стіні. Фантастичний ліс

Спільний проект з Kirievskaya_designв в ЖК Шервуд.

Розпис дитячої кімнати

До цього розпису було кілька десятків варіантів. Розташування дерев, дівчинки та квітів робилося з урахуванням розміщення меблів та її габаритів. Цікавий варіант був з оленями, але від нього довелося відмовитися, оскільки центр розпису закривався ліжком.

Під білі меблі підбирався білий малюнок. Білі силуети квітів та птахів нейтральні. Вони не відволікають і не набридають, але в той же час їх цікаво розглядати велику високу деталізацію. Багато дрібних деталей роблять розпис схожим на дорогі мережива.

Малюнок наносився через самоклеючі трафарети, які виготовлялися за узгодженим макетом. У роботі найбільш складними виявилися польові квіти. У галереї видно наскільки тонкий і детальний розпис. Білий колір наносився 3-4 шари, щоб перекрити досить темне тло. Вручну така робота могла б зайняти кілька тижнів, і білий колір тоді довелося б наносити на кілька шарів більше. Крім того, робота над малюнком велася у незручній позі, оскільки квіти розташовані одразу над підлогою. У таких роботах я ціную сучасні технології ще більше.

Терміни виконання

На розпис дитячої кімнати пішло 2 тижні.

Матеріали

Фарба акрилова на водній основі. Можна мити і навіть терти та шкрябати – шар розпису дуже міцний.

Розпис дитячої кімнати у такому стилі легко підібрати до будь-якого інтер’єру. Чорно-біла графіка добре підходить до мінімалізму та класики. І не обов’язково розписувати всі стіни, достатньо намалювати гілочку рослини, орнамент чи персонаж і кімната вже стає цікавою та оригінальною. Крім білого та чорного кольорів, можна взяти будь-який інший колір для акценту.

Похожие проекты