Художній розпис меблів. Комод

Альфрейний розпис на меблях

Розпис на меблях

Стояло завдання розписати комод після реставрації так, щоб він вписувався в інтер’єр вітальні.

Робота була виконана в стислий термін за тиждень на прохання замовника.

Ідея розпису комоду

Комод стоятиме у вітальні, інтер’єр якої виконаний у класичному стилі у світлих тонах. Всі інші меблі білого кольору з різьбленням та сріблом. Старий розпис меблів не зберігся, тому для комоду було обрано новий малюнок. Зупинилися на класичному альфрейному орнаменті, який чудово підійшов до інтер’єру.

Основні кольори розпису: сірий, сріблястий та відтінки блакитного – для нюансів.

Весь розпис робився майстром вручну.

Монохромний орнамент із тонкою градацією тонів та відтінків потребує багато часу для виконання. Це майже ювелірна робота. Але кінцевий результат вартий того, щоб попрацювати над деталями та нюансами розпису.

Поверхня на меблях служитиме довго, тому що готова робота лакувалася у спеціально обладнаній майстерні. Це важливо! Таке професійне нанесення лаку гарантує довговічну експлуатацію меблів при регулярному вологому прибиранні.

Альфрейний розпис на меблях

За основу альфрейного орнаменту взято стилізовану рослину аканта – це ефектне листя з глибокими прорізами. Художники та архітектори почали його зображати ще в античності. В наш час орнамент з акантним малюнком багатший і пишніший, ніж він був спочатку. Його доповнюють “равлики”, квіти та завитки, що прийшли з бароко та рококо.

Альфрейний орнамент може бути використаний також у розписі стін та стелі. Часто рослинні мотиви доповнюють вази з квітами та фруктами чи навіть фігури людей.

Такий розпис на будь-якій поверхні – це яскравий акцент, який надає інтер’єру витонченості та багатства.

Похожие проекты