Каліграфія на стіні та Літерінг. Фотозона для Фотостудії

Художній розпис стін кухні

Каліграфія на стіні та літерінг в Mimi Photostudio.

Зал у фотостудії чудовий приклад, як по-різному сприймається інтер’єр із різним декором. Чорно-білий розпис із написами пасує до будь-яких варіантів, тому графіку можна поєднувати з різними варіантами оздоблення. Оновлення в студії роблять кілька разів в рік: червоне на Різдвяні свята, жовте на Великдень.

Так можна змінювати настрій інтер’єру вдома, тільки замінюючи кольори декору!

Написи на грифельній стіні у такому стилі підходять для розпису на кухні. Але найчастіше, такий варіант оформлення замовляють для кафе або ресторану. Є навіть цілий напрямок у дизайні – літерінг.

Літерінг – мистецтво малювати літери і поєднувати їх в цілісну композицію. У літерінгу використовуються ті самі закони композиції, що і в картинах. Написи можуть бути вписані в різні геометричні форми завдяки використанню графіки, завитків та орнаментів. Береться кілька стилів шрифтів, які виглядають гармонійно. Авторські шрифти поєднуються з каліграфією. Ескізи розробляються поки не будуть знайдені ідеальні пропорції букв і форм. Фраза, написана в такий спосіб, сприймається, як мистецтво, а не лише текст.

Каліграфія на стіні малюється вручну, і такий дизайн інтер’єру завжди унікальний. Крім розпису стін, цей напрямок може бути самостійним елементом декору у вигляді картин та постерів.

У даному випадку, написи є оригінальною фотозоною для фотографів.

Матеріали

Розпис стін виконаний на декоративній штукатурці з невеликою фактурою. Стіна спеціально перефарбовувалася в чорний колір для створення імітації грифельної дошки, як у кафе чи ресторані.

Для фарбування стіни бралася звичайна чорна фарба. Від спеціалізованої грифельної фарби відмовилися – вона в кілька разів дорожча. Грифельна фарба для шкільних дощок має підвищену стійкість до миття, ось чому вона така дорога. У студії стіну не митимуть і звичайна акрилова фарба підійшла. Так ми заощадили десь 2400 грн. і витратили 3л. фарби.

Примітка

Фото розпису стіни взято із сайту фотостудії www.mimi-studio.com

Нам завжди приємно отримувати фото розпису у готовому інтер’єрі. З меблями та декором, розписана стіна виглядають зовсім по-іншому.

Похожие проекты